Zdefiniuj to1. Malediwy: właściwie małe divy, inaczej młodociane śpiewaczki.

2. Sieciechowice: mieszka tam bardzo fajna dziewczyna o imieniu Ela. Nie znam równie cudownej dziewczyny jak ona, niestety ona nie jest zainteresowana moją osobą. Ale mimo to i tak ją bardzo lubię, a może nawet jeszcze bardziej.

3. Definicja szczypty: szczypta co chceta.

4. W haśle gotyk ktoś wpisał: (Gotyk) ...charakteryzuje się wysokimi wieżami przypominającymi kształtem fallusa. Na początku 12 wieku Darwin z Leonardem Da Vinci wymyślili owalny kształt muszli klozetowej dzięki czemu można było uniknąć tak powszechnego wtedy brudzenia spodni własnym kałem.

5. Tomahawk: Tomahawk ma swój źródłosłów jeszcze z czasów starożytnych Indian, była to broń miotana, rzucana, ciskana na wstrętnego wroga. Obecny Tomahawk jest również wyrzucany i leci sobie spadając na głowę nic nie spodziewającego się przeciwnika. Odbywa się to przy pomocy supernowoczesnej techniki. Na szczęście Tomahawki nie są sterowane przy pomocy systemu operacyjnego Windows, często
bowiem po starcie musiano by resetować pocisk żeby przypadkiem nie zawrócił i nie uderzył w wyrzutnię.

6. Hodowla chomików: Chomiki to superowe zwierzaki!!!!! kupcie sobie takiego!!! ja mam syryjskiego, chińskiego, dżungarskiego i stepowego. trochę dużo... Chomiki syryjskie i dżungarskie lubią marchewkę i winogrona, chińskie sałatę, stepowe jabłka i karmę dla papug. A, i nie dawajcie im ziemniaków! Zdechną!

7. Jemiołuszka cedrowa: Jemiołuszki to bardzo egzotyczne zwierzęta. Lubią przebywać w Azji i Grenlandii. W Polsce można spotkać 0 takich ptaków! Dziękuję! hihihihi!!!!!!!!!

8. Krzyżówka: Krzyżówkę rozwiązuje się łatwo, jeśli ktoś wie wszystkie hasła do niej. Podane są hasła np. zdrobniale dziewczyna (odp.: dziewczynka) i wpisujesz to w krateczki, o ile ilość liter zgadza się z ilością kratek.

9. Jabłko: owoc w skórce z pestkami, smaczny, nadaje się do sprzedaży hurtowej i detalicznej, można go zepsuć, zjeść, jak również stosować do różnego typu zabaw, jest wiele odmian tego europejskiego owocu, przewija się w wielu opowiadaniach, mitach itp. mówi sie jabłko Adama, bo Adam kiedyś zjadł jabłko i na tego pamiątkę mężczyźni mają bardzo czuły punkt na uderzenia przez innego mężczyznę jak również przez kobietę, w walkach wschodu i zachodu stosowano jabłka do otrucia wroga trując jedną z połów.

10. Chomik stepowy: Chomik stepowy - jak sama nazwa wskazuje, jest zwierzęciem, które doskonale stepuje. Czasami nawet robi to lepiej niż Andrzej Rosiewicz, ba, nawet sam Fred Astaire.

11. Hektor: Hektor to był najfajniejszy kolo na ziemi. Był dzielnym wojownikiem trojańskim. Był również dziedzicem tronu. Przykładny mąż i ojciec. - Po obejrzeniu filmu "Troja" skapowałam się, że to spoko facio był.

12. Jan ze Sienny: Jan ze Sienny - współcześnie nam żyjący mężczyzna płci męskiej poruszający się po drogach samochodem marki Fiat Sienna, oglądający się za koleżankami w spódnicach płci obojga.

13. Kamil Kosowski: (...) jest śliczny jak nie wiem co i mam nadzieję, że poczeka na moją pełnoletność z 5 lat...

14. Szymon Szymonowic (tekst pojawił się jako wersja pierwsza): Kochał psy, świnie i górskie powietrze. Miał dwie żony: Stanisławę, Bronisławę. Miał jedną kochankę o imieniu Michalina.

15. Definicja risotta: Są to gołąbki o wydepilowanych pachach.

Komentarze